מקוה.נט בפייסבוק

שאלות ותשובות

שאלה הלכתית

מעוניינת לשאול את היועצת או את הרב שאלה הלכתית?

דימום בעקבות החלפת גללות

שאלה

שלום,
החלפתי גלולות (מסרזט למינס) מאחר והתחילו לי כתמים ,אך כמה שעות לאחר נטילת המינס לראשונה התחיל לי דימום שנמשך כבר כ 5 ימים. הדימום סטטי ולא נראה שנחלש באופן שיטתי. הרופא שלי בחופש ואני לא יודעת מה לעשות. האם יתכן שהגלולה לא טובה לי? או שאולי זה מחזור מתמשך? והאם להמשיך את הגלולות בכ"ז?
תודה מראש

תשובה

דר' ישראל יולס- רופא נשים ירא שמים: אם דימום מתמשך עם גלולות, אין בררה אלא להפסיק ההכדורים ל 5-7 ימים ואז להתחיל מחדש.
לא בהכרח המינס לא טוב, עובדה שהדימום החל עוד עם הסרזט.
שבת שלום, ישראל
לתרומות והקדשות לחץ כאן
לרפואת
מרת לבנה בת מרים שתח'
רפואת הנפש ורפואת הגוף
לעילוי נשמת
מרת ברכה לנדאו בת יעקב ז"ל
ר' יצחק שולמן בן איסר ז"ל
לעילוי נשמת
משה רובינשטיין בן אברהם ישראל, ואשתו רבקה בת הרב יחיא ז"ל
שמואל בן-הרוש בן חיים ז"ל
אתרים מומלצים: אורייתא • תהילים • שמירת הלשון • פרקי אבות