בס"ד
ראשי  |  מאגר המקואות  |  בודקות טהרה  |  מאמרים  |  מילון מושגים  |  שאלות ותשובות  |  קישורים  |  אודות


חיפוש שאלה:Bookmark and Share

שאלות ותשובות

מנהגי כלות

כלה שמתחתנת שבוע הבא

היא מתחתנת ביום שלישי הבא והיום בשבת היא קיבלה מחזור בדרך כלל זה שלוש ימים היא צריכה לטבול ביום ראשון הבא מה אפשר לקחת כדי לעזור לה לסיים עם הדימום

שאלה

היי..רציתי להוסיף עוד שאלה

כמה זמן לפני החתונה צריך לקחת פרימולוט נור??ומתי להפסיק??אני לא רוצה שיום אחרי החתונה אקבל מחזור זה די מבאס

אני צריכה עזרה בבקשה

שלום..

אני מתחתנת בעזרת ה ב17/12 והמחזור שלי מגיע בתאריכים בין ה11-ל14 כל חודש ואני לא יודעת מה חעשות כדי שלא אהיה במחזור מה אני יכולה לעשות?!קבעתי תור לרופאת נשים והיא עמוסה אז יש תור רק ב3.11 ..הייתי רוצה להקדים את המחזור איך אםשר לעשות זאת?!והאם יש לי מספיק זמן?!אני ממש מתוסכלת ..

ויש לי שאלה שהרבנית שואלת לגבי הווסת מה התאריכים העא לא תעשה לי בעיות אם היא תחשב ותראה שאני לא יכולה לטבול בגלל שזה תאריך של המחזור שלי?!אמרו לע לשקר ואני אחת שלא יודעת לשקר

מחזור חודשי

היי,
אני מתחתנת ב22.10 הייתי אמורה לקבל מחזור ב4.10 אך איחר לי (אני לא בהריון) ב7.10 התחלתי לקחת פרימולוט נור. עד מתי אני צריכה לקחת את הכדורים כדי שלא יופיע לי מחזור עד לאחר החתונה? האם הפרימולוט נור גורם לנפיחות?

סידור ווסת

שלום וברכה,
בע"ה אני מתחתנת ב-4.11 ואת המחזורים האחרונים קיבלתי ב-30.7, ב-30.8, וב-30.9 . לאחר מכן התייעצתי עם רופאת המשפחה שנתנה לי גלולות יסמין ואותם לקחתי במשך ארבעת-חמשת השבועות האחרונים. אני אמורה לסיים לקחת אותם בשבת זו, 11.10 כדי שאוכל לקבל את הווסת פעם אחרונה ולשמור שבעה נקיים בדיוק בזמן לחתונה.
בימים האחרונים אני רואה כתמים חומים והפרשות - האם זו בעיה? בנוסף, אם ארצה לדחות את הווסת הבאה, האם אני צריכה לקחת פרימולוט-נור, ואם כן, מתי? אינני רוצה לקבל את הווסת לפני החתונה ולהיות חלילה, כלה נידה.
תודה רבה.

טהרה

הוסת הקודמת הייתה ב26.9 החתונה ב6.11 המחזור הבא צפוי להגיע ב26.10 מה שכניראה ישבש את שמירה 7 נקיים לפי רופא הנשים לא כדאי לשתות את הפרימלוט על מנת לאחר את הוסת מיכוון שזה יותר מידי זמן ולכן המליץ לשתות ממחר למשך 10 ימים ובכך להקדים את הוסת?! מה עצתך להקדים או בכול זאת לדחות? תודה וחג שמח.

טהרה

שלום ,אני מתחתנת ב6.11.14 ואמורה לקבל בערך 12 יום ליפני החתונה הוסת האחרונה הייתה ב26.9 פוחדת שיאחר לי ביום יומיים ואז לא אוכל לשמור 7 נקיים ....מה כדאי לעשות האם לשתות את הפרימלוט ?! או שזה יותר מידי ימים בשביל לדחות את הוסת ?

דחיית הוסת עקב חתונה

שלום, אני מתחתנת ב״ה ב22.10.14. בפעם האחרונה שקיבלתי הייתה ב8.9.14. מדריכת הכלות אמרה לי להתחיל לקחת את הפרימולוט נור מתאריך 1.10 (ואני לוקחת) מחשש שאקבל ב8.10.
אבל מצד שני הרופאה אמרה לי לקחת עשרה ימים לפני החתונה. והמחזור שלי לא סדיר והוא מאחר. האם להמשיך לקחת כרגיל את הכדורים עד החתונה?
תודה מראש על המענה.

דחיית מחזור

שלום,אני מתחתנת בעז"ה ב11/12/14 וקיבלתי מחזור ב29/10 כמה זמן לפני כדאי שאקח גלולות לדחיית מחזור על מנת שאוכל לטבול במקווה יום לפני החתונה? אני אמורה להיות נקייה 7 ימים לפני הטבילה.
אודה לתשובה

קבלת מחזור לפני החתונה

שלום רב,
אני מתחנת בעזרת השם ב 7/12 ואמורה לקבל מחזור באותו היום של החתונה או יום לאחריו. אני מפחדת שמהלחץ המחזור יאחר או יקדים ויפריע לי בטבילה או בחתונה עצמה. אני לא נוטלת גלולות. האם עליי לגשת לרופא ולבקש פרימולוט נור? אם כן מתי את ממליצה לי להתחיל ליטול את הכדור ולכמה זמן?

תודה רבה
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
site by entry.  |  painting by C J I. TORDJMAN
אתר המקוואות והטהרה © כל הזכויות שמורות | אודות האתר | כתבו לנו
אתרים מומלצים: תהילים • שמירת הלשון • פרקי אבות