מקוה.נט בפייסבוק

מקואות בגבעתיים


עדכון פרטים

עזרו לנו לשמור על מאגר המקואות מעודכן!

מקוה טייבר (גבעתיים)

עדכון אחרון: 11/4/2012

הבלנית שושנה עטרי - 052-7606228
הבלנית תקווה קדוש - 050-4161297

טלפון:
03-5719566
כתובת:
ישראל טייבר 55
גבעתיים, ישראל
שימושים:
מקוה גברים, מקוה כלים, מקוה נשים
ניווט עם waze
ניווט עם google map

מפת הגעה למקוה טייבר

הוספת תגובה על מקוה זה

דעות הגולשים

הוספת תגובה
אם תגובתך היא לגבי פרטים לא מדוייקים, נא לפרט בדיוק מה לא תקין,
ובבקשה לשלוח את הפרטים הנכונים לעידכון
18/4/2019

ממליצה על שושנה   (ע)

כייף לבוא למקווה הבלינית שושנה אישה נעימה מבינה וסובלנית

10/2/2019

מרגישה כמו כלה   (ג)

מקווה מזמין, נקי, מצוחצח עם בלנית מיוחדת שנתנה לי להרגיש כלה בטבילה ברוך השם, השאירה לי טעם טוב , שנזכה שוב לטבול , תודה לך שושנה יוכבד 🙏
6/10/2018

המלצה חמה על המקווה בטייבר בגבעתיים ועל הבלנית שושנה  (נ)

הגעתי בתור כלה, אני חילונית ללא שום קשר לדת, פחדתי מהמקווה ומהבלניות. החוויה הייתה נהדרת, שושנה הבלנית- רגישה, נעימה, מברכת מכל הלב. אני כבר 6 שנים טובלת כל חודש מבחירה, כי זה פשוט עושה טוב לי ולזוגיות. קיבלתי משושנה ברכות להריונות וללידות קלות וזה עבד:). מומלץ בחום, אין דברים כאלו
28/7/2018

שושנה עטרי  (ר)

מקסימה אמיתית, אישה מתוקה ומחבקת, אני ממש לא דתייה ואין לי ניסיון עם מקוואות, מיותר לציין שקיים חשש בפעםהראשונה (כלה), אבל שושנה באמת הפכה את החוויה לנעימה ביותר
15/7/2018

הרצוג ב30 גבעתיים  (ע)

שושנה היקרה!!
כל פעם שאני מגיעה למקווה אני המומה מהנשים שעובדות שם ומהמסירות נפש בכל שעה. כל כך נעימות ומרגיעות. שושנה היא ממש מלאך! תמיד שמה לב לכל פרט ואפילו מתקשרת לשאול שהכל בסדר. פשוט מדהימה.
19/9/2017

אביבה המקסימה   (R)

אני רוצה לומר שמהשניה שנכנסתי למקווה הטהרה, אביבה עם האנרגיות המדהימות והטובות שלה קיבלה אותי ונתנה לי להרגיש הכי בבית. היה לי לעונג להכיר את האשה המדהימה הזאת ושהיא הבלנית שלי בטבילה. ממליצה בחום להגיע למקווה הטהרה ולהכיר אותה. שנה טובה ומבורכת אמן :)
21/8/2017

מקווה טייבר  (איילת)

מקווה טייבר זה המקום שאליו אני מגיעה כבר 13 שנה מפתח תקווה וזאת רק בגלל הבלנית המיוחדת והצדקת שושנה!!! אין עליה , זה המקום בו טבלתי לקראת חתונתי ואליו אני ממשיכה להגיע בדבקות. כייף לבוא , אוירה חמה , אישית, יש בו חדרי מקווה פרטי וקטן , נקי, עם מלוא הציוד בכל חדר למקרה ששכחת, החל משמפו ועד פצירה ובסוף כמובן לפינוק עמדות פן, לק עם מגוון רחב של צבעים, שושנה תמיד עם אוזן קשבת לכל דורשת ☺
13/7/2017

לא נקי!  (שיר)

בפעם האחרונה שטבלתי לא מזמן המקווה היה מלוכלך עם חרקים במים ומלא שיערות של בנות שטבלו לפני ממש נגעלתי.
17/6/2017

My wedding Mikve experience   (C)

My husband (Israeli) and I (American) got married in Israel in early 2017. It was an amazing experience, and if you are planning to do it, you will be so happy that you did. I was looking forward to literally every aspect of it... except the mikvah. Oh, the mikvah. If you were raised Reform-ish like me, you didn’t even know the mikvah existed until somebody mentioned to you offhandedly that you would have to go dunk yourself before the wedding. At first it doesn’t seem like a big deal, but then you start to think about it and really dislike it, and get very very angry, and then you want to call of the wedding, and then you realize you’re not going to do that but you do sulk about it and dread mikvah day. I put a huge amount of energy into being annoyed about mikvah day. I wish I had known the sweet, kind people that would take care of me on my mikvah day, because they honestly turned something that I was so unhappy about into an actually special spirtitual experience. My husband’s mom set up my appointment here, and I am so, so glad that she found them. From the first second I stepped in, the attendant was warm and so excited for my wedding. She hugged me and gently showed me around and directed me as to what to do. When it came to dunking time, she opened the door to show me that she had decorated the entire mikvah with bridal decorations – lovely flowers and lace! It was so sweet that I almost cried (in that happy/super emotional way that you get in the days before your wedding). We did the dunks and that was it – I came back out and everyone threw candy at me, and my mikvah experience was over. They gifted me with a wonderful memory of truly kind people who took very good care of an American bride and sweetened my entire wedding experience. Thank you so much for the love and excitement that you shared with me on my mikvah day!!
12/12/2016

המלצה על שושנה  (מ.ש)

הגעתי אתמול עם בנות משפחתי למקווה. כדאי לציין שאני חילונית לחלוטין ושושנה באופן שנראה טיבעי וללא מאמץ הייתה רגישה,נעימה ומחבקת. הייתה חוויה נהדרת לי ולבנות משפחתי. ממליצה בחום:)
13/7/2016

מקווה נקי ובלנית מקסימה  (ע)

אני ממליצה בחום על המקווה ברח' טייבר בגבעתיים.
הגעתי לטבול ככלה.
הבלנית שוש עטרי קיבלה אותי בחיוך רחב. היא מקסימה, לבבית ומכילה כל אישה שרצונה לטבול. הסבירה לי את שצריך בסבלנות וחוויית הטבילה במקווה הייתה מאוד נעימה בזכותה.
מתחם המקווה מתוחזק היטב מבחינת ניקיון בכל פינה ופינה והמקווה עצמו מבפנים מקושט כל כך יפה (בצבעים). יש גם מקום למלוות המשמחות את הטובלת (היינו 20 בנות).
2/8/2015

ה- בלנית האחת והיחידה  (א)

רציתי לשתף אתכן אני טובלת במקווה ברח' טייבר כבר מעל 10.5 שנים, כ-כלה הגעתי מת"א לפי המלצה של הרבנית שהדריכה אותי וכך המשכתי לאחר חתונתי כשעברנו לגור בר"ג למרות שמתחת לבית היה מקווה הייתי נוסעת עד לגבעתיים רק בגלל שושנה, אח"כ עברנו לפ"ת כל חודש הייתי נוסעת לגבעתיים רק כדי לפגוש את שושנה גם כשנכנסתי להריון הייתי באה במיוחד כדי לבשר לה את הבשורה היתה שותפה שלי לכל הבקשות,עד היום אני ממשיכה לנסוע אליה לגבעתיים, אין עליה אישה נהדרת מרגיעה לאומית.
7/4/2015

חוויה ייחודית ונעימה  (ע.צ)

הגעתי למקווה ככלה חילונית שאינה מכירה את ההתנהלות במקווה. שושנה קיבלה אותי בזרועות פתוחות ונתנה את התחושה הכי מכילה ונעימה שרק אפשר היה לבקש. עברתי מבחינתי חוויה מדהימה שתיזכר מאוד לטובה וכל זאת בזכות האנושיות והמסירות של שושנה.
המון המון תודה....
7/4/2015

שושנה באמת נהדרת   (ד)

אין עליה , כ"כ אכפתית ודאגנית .
את מרגישה כאילו אמא מקבלת אותך בבית.
היא קיבלה אותי אפילו שכבר נסגר המקווה - איזו מסירות נפש !!
ה' יברך אותך ויראה לך רק ישועות.
6/7/2014

שושנה הבלנית הנדירה  (מ. ו)

רציתי לשתף אתכן בחויה נדירה שקרה לי במקוה פגשתי בבלנית שושנה המדהימה, הגעתי למקוה בשעה מאוחרת והיה סגור התקשרתי לשושנה והיא כבר היגיעה לביתה ולמרות זאת היא לא ויתרה וחזרה בחזרה במיוחד בשבלי..אישה כזאת לא מוצאים כל יום, יישר כח
8/2/2014

שושנה המסורה  (מ)

שושנה הבלנית המקסימה רציתי לומר תודה על מסירותך הרבה בעבודה ועל האכפתיות והחום שאת מרעיפה
יחס אישי לכל אחת כאילו זה הפעם הראשונה שאני באה
תודה ושוב תודה בשמי ובשם טובלות רבות
29/1/2014

המלצה חמה  (XX)

שושנה הבלנית פשוט מדהימה!!! צדיקה אמיתית, בצניעותה הרבה נותנת תחושה טובה ונעימה ועושה עבודתה מכל הלב.
ישר כח!
7/11/2013

מלאכית  (מ)

שושנה את מלאך לא בנאדם
2/9/2013

פשוט תודה  (ע)

על ההארת הפנים, התמיכה, העבודה מהלב הרחב.
זה מאוד מורגש..
שנזכה לטבול בשמחה תמיד.

תודה!
12/8/2013

חוויה ראשונה נעימה במקווה  (ר)

הגעתי בפעם הראשונה בחיי למקווה לטבילת כלה, החדר היה מאוד נקי ונעים, קיבלתי יחס מקסים מהבלניות.
היתה לי תקרית לא נעימה של שבירת בקבוק זכוכית (סרום לשיער) על הרצפה, והבלניות הגיבו בסובלנות וניקו והרגיעו אותי שזה לא נורא ושזה למזל. באמת היתה לי חוויה מקסימה.
24/7/2013

המלצה חמה!  (ת.צ)

הייתי לראשונה ככלה במקווה בטייבר והייתה חוויה נהדרת. הבלניות חיכו לי במאור פנים והיו נחמדות מאד. חברה הגיעה איתי וגם אותה קיבלו יפה. היה מרגש ונעים.
המון תודה.
10/6/2013

יישר כוח לבלנית מדהימה ומקווה מסביר פנים  (ש)

הייתי היום במקווה לאחר שנים רבות שלא ביליתי במקווה והייתה לי חוויה מדהימה עם קבלת פנים של בלנית מדהימה , אדיבה ומסבירת פנים . יישר כוח על היחס המדהים , האור בפנים והחמימות
21/4/2013

מקווה טייבר   (פ)

אני רוצה להלל ולשבח את האנשים והמקום. שושנה יקרה ושאר הבלניות. היחס חם ואוהב. המקום נקי ומזמין.
אני ממליצה בחום
10/3/2013

גם אני בממליצות  (,)

היחס של הבלניות עדין, מתחשב, סבלני ומאיר פנים.
נותנות לטובלת את המקום שלה, בלי לחץ. רגישות ושומרות על צניעות ופרטיות.
יישר כח, ירבו בלניות כמותכן בישראל :)
25/2/2013

המלצה טובה  (כ)

ביקרתי במקווה שבוע שעבר ורציתי לציין ששושנה נתנה לי הרגשה טובה .
ברצוני לציין שהמקווה היה נקי ונהניתי מהחוויה.
31/1/2013

לשושנה היקרה  (ע)

רציתי לומר תודה על קבלת הפנים החמה ועל העידוד במקוה חדש בעיר חדשה ,פשוט תודה.
26/11/2012

חוויה נעימה מאוד....  (י)

היתה לי חוויה מרגיעה וקסומה...קיבלתי חיוך חם וגדול משושנה שמסבירה ומכוונת מתוך הרבה כבוד והקשבה. זכיתי לשקט ופרטיות ברגע המיוחד שלי. ממליצה בחום.
9/11/2012

מקווה טייבר- מקום נפלא  (ר.ט.ג)

שושנה מקסימה, הייתי בכמה מקוואות והבלניות נתנו הרגשה של ניכור, או איזושהי תחושה שיפוטית.
שושנה ושאר הבלניות מקבלות בסבר פנים יפות כל אחת, נןתנות תחושה של בית . מקום שכיך לחזור אליו ורגע בחודש שממש מרגישה מחוברת לנשות עם ישראל.
תמיד יש את ההרגשה כאילו חיכו רק לך. שושנה נהגה להתפלל עלי בתקופת הבחינות ותמיד היא יודעת להגיד משהו שגורם לך להבין שאיכפת לה מכל בת ובת.
ישר כוח.
28/10/2012

שושנה הבלנית אין כמותה בעולם!!!  (מ)

אני רוצה להצטרף למילים החמות אני כבר הרבה זמן טובלת במקווה הזה וכל פעם אני מרגישה כאילו פעם ראשונה שהבלנית שושנה מטבילה אותי החיוך, הקבלת פנים והחום שהיא מעריפה לי ולכל אחת יוצא מגדר הרגיל
בלנית שאין כמותה בישראל, פשוט מלאכית!!!
אוהבותתתתתתתתתת אותה מאאאאד!!!!!!!!!!
7/10/2012

שנה טובה לך שושנה !!!  ( טל )

התקשרתי מאוחר למקווה, שושנה המקסימה,לא ויתרה,חזרה אליי לטלפון,ואפילו שכבר היה מאוחר,המלאכית חיכתה לי !!.!!!!!!!!

הגעתי למקווה,המבריק,הנעים והחמים.
שושנה,תודה! תודה!
שנה טובה וחג-שמח לכולכן.
אוהבת,טל.
15/7/2012

המלצה  (ג)

ברצוני להצטרף למילים החמות והטובות. המקווה בטייבר מאופיין באוירה חמה ונעימה, בניקיון ובעיקר ביחס טוב של הבלניות מרים ושושנה. הבלניות טובות ומכבדות הן את הנשים הדתיות, את שומרות המסורת ואת החילוניות שמבקשות לטבול ולהטהר.
הן נענות לבקשות מיוחדות ומסכימות להשאר ולהמתין גם למאחרות בשל אילוצים. זאת הזדמנות להודות לשתיהן
22/3/2012

מקווה נקי ומסודר ויחס חם ונעים  (ת)

אני מאד ממליצה על המקווה שכל הזמן נקי ומסודר ומספק את כל הדרישות הנחוצו תלהרשה טובה ונעימה.
הבלנית מאד נחמדה ומסייעת בכל עת.
אני מאחלת לכל בת ישראל לזכות ולטבול במקווה ובעיקר להגיע למקווה ברחוב טייבר שמומלץ בחום.
14/3/2012

המלצה חמה  (א.ר)

פעם ראשונה שלי היום במקווה גבעתיים (חדשה בעיר) איך שנכנסתי הרגשתי בבית! תודה רבה ל בלנית שושנה על החום והברכות! תודה על קבלת הפנים השמחה והכנה.
6/3/2012

מקוה בטייבר 55  (מ)

אין כמו שושנה הבלנית המיוחדת במינה אל תפספסו להכיר אישה כזו מדהימה
1/3/2012

מסדה 10, גבעתיים  (ל)

ראשית ארצה להודות לשושנה עטרי, שקיבלה אותי במקווה, כמישהי שלא ביקרה במקווה מיום חתונתה לצורך טהרה, לאחר שנים רבות של קושי והתלבטויות להגיע למקווה, מתוך מחסום מיותר של דעה קדומה וניסיון לא טוב מפעם שביקרתי במקווה, אני מודה לאל שפגשתי את שושנה עטרי כשהסברתי לה את מצבי וגילי שבאתי רק לצורך טהרה חד פעמית כי כבר איני מקבלת מחזור, היא קיבלה אותי בסבר פנים יפות מאוד, עם תמיכה וליווי של הבנה ויחס אישי שהרגשתי שאני חייבת לספר לכולם על ההרגשה המצויינת שחוויתי בה, לשושנה יישר כח ושירבו כמותך .
27/2/2012

המלצה  (נ)

טבלתי במקווה טייבר לרגל החתונה הקרבה ובאה. שושנה הבלנית קיבלה את משפחתי ואותי בסבר פנים יפות, הרגיעה אותי והפכה את החוויה לנעימה ומזמינה. לאחר מכן חגגנו בחדר ליד עם משפחה ועם חברות והיה מעולה! המון המון תודה! 
15/1/2012

מצטרפת להמלצות החמות  (ר)

אני טובלת במקווה גבעתיים כבר 14 שנה. יצא לי לטבול פעמים אחדות במקוואות אחרים. אין להשוות!!! ראשית המקווה עצמו נקי ופשוט , אבל הדבר המיוחד מכל זה פשוט שושנה הבלנית האישה המדהימה והצדיקה שעושה עבודת קודש בהכנסת הבנות בנועם וברגישות. כל הכבוד לה וה' יברך אותה ויחזיר לה ולבני ביתה על כל הברכות שהיא מברכת אותנו תמיד בע"ה
27/12/2011

ירבו כמותכן בישראל  (ח)

אני נשואה כבר קרוב לעשור, אמי פינקה אותי בטבילה במקווה טייבר לקראת חתונתי וזכיתי להכיר את מרים ושושנה היקרות שהפכו את הטבילה לחוויה רוחנית נפלאה. על אף היותי תושבת עיר אחרת, אינני מחליפה את הטבילה במשך השנים. גם היום, כאשר הצטרפה לצוות פנינה היקרה, ואת מרים אינני זוכה לפגוש-מאחר והיא נמצאת רק בערב שבת, אני נהנית להגיע בכל חודש.
5/10/2011

אני מצטרפת לכל הברכות הרשומות פה   (מ)

אין מילים לתאר את ההרגשה שאת נכנסת למקווה בגבעתים.
קבלת הפנים החמה של שושנה ופנינה הבלניות המקסימות שעושות הכל כדי שתרגישי מיוחדת.
באמת תודה לכן. מירי
21/9/2011

תודה לך שושנה יקרה!  (ע)

טבלתי במקווה לפני החתונה ונעמת לי מאוד.
הרגשתי טבעי במקווה וחששותיי התפוגגו מהר מאוד!
תודה על הברכות, החום והנועם.
אני מאחלת לך אריכות ימים ובריאות טובה, שמחה בלב,
אושר לנשמה ושכל משאלות לבך תעננה. אמן!
כל טוב,
עינת
11/9/2011

המלצה חמה  (ס)

לכל הבנות היקרות, מקווה מדהים, שושנה הבלנית המקסימה שאין כמותה, מעניקה חום ואהבה, עובדת במסירות ותבוא בכל שעה עבור כל בחורה שצריכה לטבול
המקווה נקי ותענוג לטבול בו.
ממליצה בחום לכל הבנות להגיע לטבול ולצאת עם הרגשה מיוחדת.
8/9/2011

תל אביב  (ה)

אני מגיעה למקווה זה כבר מעל לשנתיים,המקום חמים ונעים ושושנה ומרים מקבלות כל אחת ברוגע ובזרועות פתוחות. ממליצה בחום.
8/8/2011

כשושנה בין החוחים  (n)

שושנה הבלנית המקסימה רק רציתי לומר לך שאם היו עוד אנשים כמו שושנה הבלנית בדור המשיח היה בא כבר מזמן
שושנה היא בלנית זהב נותנת הרגשה נוחה ונעימה לכל אחת אציין שברכותיה מתקבלות וזה מעיד שהיא אישה צדיקה במיוחד מנסיון אישי שהגעתי אליה ובירכה אותי בפרי בטן והכן תוך חודשיים נכנסתי להריון
שושנה את מדהימה תודה על הכל וממליצה לכולם בחום
10/7/2011

טבילה לפני לידה  (ג)

נהגתי לטבול בכל השנה הראשונה לנישואיי בכל מני מקומות בהתאם למקום מגוריי שישתנו כסטודנטית... והספקתי לזכות לטבילה אצל שושנה המקסימה במקווה טייבר קצת לפני שנכנסתי להריון, בטבילה האחרונה הרגשתי שיש משהו מיוחד בברכה של שושנה כשקיבלה אותי לתוך המגבת, אכן גיליתי חודש לאחר מכן שנכנסתי להריון וברוך השם, היום אני הולכת לטבול במיוחד אצלה בחודש 9 בתקווה ללידה קלה ולברכה טובה משושנה המדהימה והצדיקה- תודה!!
6/7/2011

שושנה הפרח בגני  (צ ש ג )

ברצוני להצטרף לתגובות החמות למקווה גבעתיים
שושנה מדהימה חמה ומפנקת תמיד נעימה וללא לחץ מטבילה בשלווה ומברכת אותנו ביציאה
הלוואי והקב"ה יחזיר לה ובלניות האחרות כגמולן הטוב!!
30/6/2011

פנינה במים  (א)

גם אני טבלתי במקווה טייבר. מקווה מקסים, שקט ונעים. הטבילה אותי הבלנית פנינה, עדינת נפש. ברכה אותי מכל הלב ונתנה לי תחושה שיש לה את כל הזמן שנדרש כדי שאטבול בנחת. ישר כח!!
20/6/2011

שושנה יש רק אחת  (מ)

הבלנית שושנה אישה מדהימה שלא מצאתי בלנית חמה כמותה נותנת תמיד הרגשה טובה כמו אמא לכל אחת אני פשוט אוהבת אותה ולא יודעת איך להודות לאישה כזו צדיקה שתמיד יודעת להרגיע ולתת את ההרגשה הטובה ביותר מיותר לציין את הנקיון של המקוה אני ממליצה לכל אחת לגשת למקוה טייבר לבלנית שושנה המתוקה ובמיוחד לכלות מבטיחה לכם שלא תתחרטנה לעולם כשתיפגשו אישה מיוחדת כמו שושנה אוהבת תומכת ןמעודדת תמיד
20/5/2011

שושנה אחת בדור  (ט)

שושנה הבלנית היא אישה חמה ונעימה מאין כמותה . לא הייתי מחליפה מקוה לעולם בזכות ההרגשה שהיא מעניקה לכל אחת ואחת.
9/5/2011

מקווה נפלא!!  (צעירה יהודיה)

אני רוצה להודות לבלנית שושנה שחיכתה במיוחד בשבילי במוצ"ש אחד. הייתי כלה טריה ולא כ"כ ידעתי מה לעשות... כבר היה די מאוחר.. היא הרגיעה אותי בטלפון ואמרה שהיא מחכה לי. נהנתי מאד מהטבילה היא ברכה אותי מכל הלב שאבשר לה בשורות טובות בפעם הבאה. ואכן הפעם הבאה עוד לא היתה כי נכנסתי להריון ואני בחודש התשיעי ברוך ה". הבלנית שושנה אישה מדהימה וצדיקה!! תודה על היחס הלבבי והברכות החמות.
20/4/2011

המלצה חמה לכל המתלבטות  (ד.ג.)

את החוויה האישית הראשונה שלי ממקווה טייבר זכיתי לקבל דווקא לאחר לידת שני ילדיי מתוך רצון לשלום בית וזוגיות טובה עם בעלי.מעבר לניקיון והאווירה הכללית המדהימה במקום,היחס האישי הוא מעין כמותו! הבלנית המקסימה באינטילגנציה רגשית מעין כמותה הבינה את הצורך והרצון שלי להישאר דקות נוספות במים ולהתפלל,ואף הציעה להשאיר אותי לאחר הטבילה לבד,וזאת כאשר הגעתי ממש במקרה עם ספקות רבים בליבי וחששות מסיטואציה מביכה.השעה הייתה מאוחרת ואין ספק בליבי כי הגברת הנחמדה רצתה לסיים את יומה ולצאת הביתה,אך הבינה כנראה את חשיבות הישארותה עבורי במקום באותו היום.אז שוב תודה ענקית לאישה הענקית ולמקום המקסים-מקווה טייבר גבעתיים!
11/4/2011

המלצה  (מ)

שושנה הבלנית אישה מדהימה שלא ניתקלתי בבלנית כמותה אישה חמה ומסורה שנותנת הרגשה נעימה כמו אמא לכל אחת טובת לב ומתמסרת לעבודתה והכל בצורה הכי טובה שיש לא מפסיקה להמליץ בחום לכל אחת ואחת לנסות ממני שנהנתי וממשיכה להעביר הלאה
28/1/2011

מקווה טייבר-המלצה  (r)

מקווה פשוט ונקי,שושנה מקסימה,נותנת הרגשה נעימה וממש לא מציקה,בתור בחורה חילונית,טבלתי לפני החתונה, הייתה לי חוויה נעימה ואני ממליצה בחום!
16/11/2010

המלצה חמה  (פ)

המקווה בטייבר- נקי להפליא וביקרתי בכמה...
שושנה המקסימה נותנת הרגשה נפלאה. היא עדינה רכה ומלווה נפלאה.
אין מילים
על אף שיש קרובים יותר לביתי אמשיך להגיע לשם.
14/11/2010

המלצה  (נ)

מקווה טייבר מצטיין בקבלת פנים מצד הבלניות ובמיוחד הבלנית שושנה שנותנת הרגשה טובה וחמה יודעת להרגיע ולקבל כל אחת ואחת בצורה יוצאת מגדר הרגיל, אציין שלא ניתקלתי בכזו בלנית ומקווה למופת, הנני ממליצה בחום לנסות ולהתרשם ממני שלא מפסיקה להודות על הכל...
לתרומות והקדשות לחץ כאן
לרפואת
מרת לבנה בת מרים שתח'
רפואת הנפש ורפואת הגוף
לעילוי נשמת
מרת ברכה לנדאו בת יעקב ז"ל
ר' יצחק שולמן בן איסר ז"ל
לעילוי נשמת
משה רובינשטיין בן אברהם ישראל, ואשתו רבקה בת הרב יחיא ז"ל
שמואל בן-הרוש בן חיים ז"ל
אתרים מומלצים: אורייתא • תהילים • שמירת הלשון • פרקי אבות